پ
پ

🔹با حضور آقای دکتر «مهدی شادنوش» معاونت محترم  سلامت شرکت متد به عنوان بازوی بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با همراهی آقای دکتر لکورج و با برگزاری آیینی، بهره برداریِ عملیاتی از طرح توسعۀ بیمارستان تخصصی اعصاب و روان فجر آغاز شد.

🔹در این مراسم که قبل از ظهر امروز، پنجشنبه در سالن اجتماعات بیمارستان فجر به انجام رسید، بخش دوم مردان این بیمارستان با ظرفیت ۴۴ تختِ بستری مورد بهره برداریِ عملیاتی قرار گرفت و پذیرش جانبازانِ گرانقدرِ اعصاب و روان و البته دیگر بیماران آذربایجان شرقی و منطقه در این بخش شروع شد.

🔹در کنار بهره برداری عملیاتی از این بخشِ نوبنیاد، بخش روان درمانیِ بیمارستان فجر نیز افتتاح شد، ضمن اینکه دستگاه ها و تجهیزات جدیدِ خریداری و نصب شده مانند ماشین آلات عفونی شویی و لندری، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، ونتیلاتور پرتابل، مانیتورهای سانترال مرکزی و مانیتورهای علایم حیاتی، الکتروکاردیوگراف، الکترو شوک و … در مدار سرویس دهی قرار گرفتند.

🔹برای ایجاد بخش های مورد اشاره و همچنین تجهیز بیمارستان به دستگاه ها و ماشین آلات مزبور، جمعاً به میزان ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که بخش قابل توجهی از آن از محل بودجۀ مصوب نخستین دور سفر استانی رئیس جمهور به آذربایجان شرقی تامین شده است. روابط عمومی بیمارستان فجر تبریز

 

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شـماره تمـاس 041-33282750
پسـت الـکترونیـکی info@fajrhospital.ir
آدرس پسـتی تبریز / خیابان گلکار / جنب تالار صدرا