بیمارستان تخصصی اعصاب و روان فجر

اولين بيمارستان تك تخصصي اعصاب و روان سطح استان آذربايجان شرقي

وابسته به شرکت متد

بيمارستان تخصصي فجر تبريز

به بيمارستان تخصصي فجر تبريز، اولين بيمارستان تك تخصصي اعصاب و روان سطح استان آذربايجان شرقي، زير مجموعه شركت متد و تحت پوشش بنياد شهيد و امور ايثارگران خوش آمديد.

بيمارستان فجر با استعانت از خداوند متعال، با قدمتي بيش از 20 سال، با حضور پزشكان مجرب و پرسنل متعهد، بعنوان نقطه اميدي براي تمامي جانبازان، بيماران و خانواده هايشان در حيطه تخصصي روانپزشكي فعاليت مي كند و در حال حاضر رسالت اصلي خويش را كه ارائه خدمات ایمن و با کیفیت به ايثارگرترين مردم اين سرزمين است، با ایجاد اعتماد، اطمینان و رضایتمندی، انجام مي دهد.

اين بيمارستان پذيراي بيماران از سراسر ايران زمين و كشورهاي همسايه مي باشد. اميد است با تلاش مستمر و خستگی ناپذیر کلیه پرسنل بیمارستان، بهترین و با کیفیت ترین سطح خدمات درمانی را در اختيار مراجعين قرار دهيم.

اورژانس

کاردرمانی

داروخانه

بخش بستری مردان

ثبت نوبت کلینیک 

جهت ثبت نوبت با توجه به برنامه جدول زمانی کلینیک مشخصات خواسته شده را پر کرده و ارسال نمایید .

08-اتاق ویزیت درمانگاه

آخرین اخبار

منشور حقوق بيمار در ايران

یکایک افراد جامعه متعهد به حفظ و احترام به کرامت انسانها می باشند این امر در شرایط بیماري از اهمیت ویژه اي برخوردار است بر اساس قانون اساسی توجه به کرامت والاي انسانی از اصول پایه نظام جمهوري اسلامی بوده و دولت موظف است خدمات بهداشتی درمانی را براي یکایک افراد کشور تأمین کند بر این اساس ارائه خدمات سلامت باید عادلانه و مبتنی بر احترام به حقوق و رعایت کرامت انسانی بیماران صورت پذیرد این منشور با توجه به ارزشهاي والاي انسانی و مبتنی بر فرهنگ اسلامی و ایرانی و بر پایه برابري کرامت ذاتی تمامی گیرندگان خدمات سلامت و با هدف حفظ، ارتقاء و تحکیم رابطه انسانی میان ارائه کنندگان وگیرندگان خدمات سلامت تنظیم شده است.

 

محور هاي کلی منشور حقوق بيمار در ايران

 

  1. دریافت مطلوب خدمات سلامت حق بیمار است.

  2. اطلاعات باید به نحو مطلوب و به میزان کافی در اختیار بیمار قرار گیرد.

  3. حق انتخاب و تصمیم گیري آزادانه بیمار در دریافت خدمات سلامت باید محترم شمرده شود.

  4. ارائه خدمات سلامت باید مبتنی بر احترام به حریم خصوصی بیمار و رعایت اصل رازداري باشد.

  5. دسترسی به نظام کارآمد رسیدگی به شکایات حق بیمار است.

EnglishIran