چهارشنبه 24 مهر 1398 Wednesday 16 October 2019 16 صفر 1441

بیمارستان روانپزشکی فجر تبریز وابسته به سازمانبنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی بوده و با 6000 مترمربع مساحت  5339 مترمربع زیربنا و با یک بخش تخصصی روانپزشکی مردانه از سال 1380 با همکاری مجرب ترین تیم پزشکی استان آذربایجان شرقی فعالیت مینماید.

بیمارستان طرف قرارداد با تمام بیمه ها می باشد و بطور شبانه روز برای خانواده های محترم شهدا و جانبازان و ایثارگران و عموم مردم خدمات درمانی ارائه میدهد. این مركز با ارائه خدمات درمانی اورژانس، بستری، خدمات سرپایی، درمانگاه عمومی، تخصصی، نوار مغزی، الکتروشوك درمانی، كار درمانی، داروخانه با محور قرار دادن بیمار در ارائه خدمات درمانی میكوشد تا با استفاده از بالاترین استانداردهای بهداشتی و فناوری مدرن، با افزایش مستمر كیفیت خدمات درمانی رضایت و اعتماد بیماران را تامین نماید.

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران که در تبریز حضور یافته بود پس از مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی از روند خدمات رسانی و تجهیز مرکز توانبخشی و بيمارستان فجر تبریز بازدید کرد.  

حجت الاسلام والمسلمین شهیدی ضمن قدردانی از اقدامات انجام یافته در ساخت مرکز توانبخشی وبيمارستان فجر تبریز، کیفیت ساخت و مدیریت مجموعه را در حد مطلوب ارزیابی و از مدیران و دست اندرکاران این مجموعه قدردانی کرد.

گفتنی است، ساختمان مرکز توانبخشی و بيمارستان فجر تبریز تکمیل شده و در حال حاضر بخش های فیزیوتراپی و هیدروتراپی مرکز توانبخشی تجهیز و در حال خدمات رسانی می باشد و سایر بخش هاي بيمارستاني پس از تجهیز به ارائه خدمات می پردازند. 

We have 26 guests and no members online

راهنمای مراجعین

منشور حقوق بیمار

شماره تلفن های بیمارستان

راهنمای طبقات

برنامه درمانگاه تخصصی روانپزشکی

برنامه درمانگاه داخلی

ساعات و قوانین ملاقات بیماران بستری

سازمان های بیمه گر طرف قرارداد

فرآیند ثبت شکایات

ورود به سیستماطلاعات تماس

 

  • تلفن: 5-04133282750
  • فاکس: 04133282691
    Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
    http://www.fajrhospital.ir

 آدرس: تبريز بلوار استاد شهريار خيابان گلكار

 

ورود به سرور پست الکترونیک بیمارستان

 

تماس با ما