چهارشنبه 24 مهر 1398 Wednesday 16 October 2019 16 صفر 1441

بیمارستان روانپزشکی فجر تبریز وابسته به سازمانبنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی بوده و با 6000 مترمربع مساحت  5339 مترمربع زیربنا و با یک بخش تخصصی روانپزشکی مردانه از سال 1380 با همکاری مجرب ترین تیم پزشکی استان آذربایجان شرقی فعالیت مینماید.

بیمارستان طرف قرارداد با تمام بیمه ها می باشد و بطور شبانه روز برای خانواده های محترم شهدا و جانبازان و ایثارگران و عموم مردم خدمات درمانی ارائه میدهد. این مركز با ارائه خدمات درمانی اورژانس، بستری، خدمات سرپایی، درمانگاه عمومی، تخصصی، نوار مغزی، الکتروشوك درمانی، كار درمانی، داروخانه با محور قرار دادن بیمار در ارائه خدمات درمانی میكوشد تا با استفاده از بالاترین استانداردهای بهداشتی و فناوری مدرن، با افزایش مستمر كیفیت خدمات درمانی رضایت و اعتماد بیماران را تامین نماید.

ویتامین B می‌تواند کمکی برای درمان مبتلایان به اسکیزوفرنی باشد. بر اساس مطالعات جدید محققان دریافتند گنجاندن ویتامین B در رژیم غذایی افراد مبتلا به اسکیزوفرنی، برای درمان علایم منفی این بیماران بسیار مفید است. محققان تعداد 140 بیمار مبتلا به اسکیزوفرنی را به مدت 16 هفته مورد بررسی قرار داده و به نتایجی دست یافتند. 
فولات، یکی از انواع ویتامین‌های B، در ساخت انتقال دهنده‌های عصبی که ارسال سیگنال در سراسر مغز و بدن را انجام می‌دهد استفاده می‌شود و آن را در سبزیجات برگ‌دار، مرکبات، لوبیا و محصولات دانه‌های غنی شده می‌توان یافت. محققان دانشگاه ماساچوست افزودند: کمبود فولات با پیشرفت اسکیزوفرنی در ارتباط است. 
اسکیزوفرنی نوعی بیماری روانی است که از علائم این بیماری می‌توان به عدم توانایی درک و یا بیان واقعیت اشاره کرد. البته فرد دچار هذیان، گوشه نشینی و علائمی از این قبیل نیز می‌شود. محققان اظهار کردند: مکمل اسید فولیک و B12 برای درمان افراد مبتلا به اسکیزوفرنی مفید است. یافته‌های این تحقیق در JAMA Psychiatry منتشر شده است.

We have 21 guests and no members online

راهنمای مراجعین

منشور حقوق بیمار

شماره تلفن های بیمارستان

راهنمای طبقات

برنامه درمانگاه تخصصی روانپزشکی

برنامه درمانگاه داخلی

ساعات و قوانین ملاقات بیماران بستری

سازمان های بیمه گر طرف قرارداد

فرآیند ثبت شکایات

ورود به سیستماطلاعات تماس

 

  • تلفن: 5-04133282750
  • فاکس: 04133282691
    Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
    http://www.fajrhospital.ir

 آدرس: تبريز بلوار استاد شهريار خيابان گلكار

 

ورود به سرور پست الکترونیک بیمارستان

 

تماس با ما