چهارشنبه 24 مهر 1398 Wednesday 16 October 2019 16 صفر 1441

بیمارستان روانپزشکی فجر تبریز وابسته به سازمانبنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی بوده و با 6000 مترمربع مساحت  5339 مترمربع زیربنا و با یک بخش تخصصی روانپزشکی مردانه از سال 1380 با همکاری مجرب ترین تیم پزشکی استان آذربایجان شرقی فعالیت مینماید.

بیمارستان طرف قرارداد با تمام بیمه ها می باشد و بطور شبانه روز برای خانواده های محترم شهدا و جانبازان و ایثارگران و عموم مردم خدمات درمانی ارائه میدهد. این مركز با ارائه خدمات درمانی اورژانس، بستری، خدمات سرپایی، درمانگاه عمومی، تخصصی، نوار مغزی، الکتروشوك درمانی، كار درمانی، داروخانه با محور قرار دادن بیمار در ارائه خدمات درمانی میكوشد تا با استفاده از بالاترین استانداردهای بهداشتی و فناوری مدرن، با افزایش مستمر كیفیت خدمات درمانی رضایت و اعتماد بیماران را تامین نماید.

بخش لنژری (لاندری) بیمارستان را می‌توان یکی از واحد‌های مهم در کنترل عفونت دانست.

بخش لاندری بیمارستان فجر تبریز مجهز به دستگاه‌های‌: ماشین لباسشویی30 کلیویی، 5 کیلویی، 7 کیلویی، خشک کن، اطوپرس، دیگ بخار، دیزل ژنراتورKW  125و موتور برق می‌باشد. این دستگاه‌ها با توجه به ظرفیت و تعداد تخت‌های بیمارستان خریداری شده‌اند. کلیه دستگاه‌ها به صورت کاملا اتوماتیک بوده و مطابق استانداردهای روز دنیاست.

 

Landry

وظیفه اصلی این واحد رعایت اصول بهداشتی و عفونت زدایی می‌باشد. در این واحد البسه بیماران، پتوها، ملافه‌ها طبق دستور‌العمل بهداشتی و با نظارت کارشناس کنترل عفونت و کارشناس بهداشت محیط، روزانه شستشو و ضدعفونی می‌شوند.

البسه پرسنل در ماشین لباسشویی مجزا روز‌های یکشنبه و چهارشنبه شستشو و ضدعفونی می‌گردند.

Landry2

راهنمای مراجعین

منشور حقوق بیمار

شماره تلفن های بیمارستان

راهنمای طبقات

برنامه درمانگاه تخصصی روانپزشکی

برنامه درمانگاه داخلی

ساعات و قوانین ملاقات بیماران بستری

سازمان های بیمه گر طرف قرارداد

فرآیند ثبت شکایات

ورود به سیستم

اطلاعات تماس

 

  • تلفن: 5-04133282750
  • فاکس: 04133282691
    Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
    http://www.fajrhospital.ir

 آدرس: تبريز بلوار استاد شهريار خيابان گلكار

 

ورود به سرور پست الکترونیک بیمارستان

 

تماس با ما