دوشنبه 28 مرداد 1398 Monday 19 August 2019 17 ذی‌الحجه 1440

بیمارستان روانپزشکی فجر تبریز وابسته به سازمانبنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی بوده و با 6000 مترمربع مساحت  5339 مترمربع زیربنا و با یک بخش تخصصی روانپزشکی مردانه از سال 1380 با همکاری مجرب ترین تیم پزشکی استان آذربایجان شرقی فعالیت مینماید.

بیمارستان طرف قرارداد با تمام بیمه ها می باشد و بطور شبانه روز برای خانواده های محترم شهدا و جانبازان و ایثارگران و عموم مردم خدمات درمانی ارائه میدهد. این مركز با ارائه خدمات درمانی اورژانس، بستری، خدمات سرپایی، درمانگاه عمومی، تخصصی، نوار مغزی، الکتروشوك درمانی، كار درمانی، داروخانه با محور قرار دادن بیمار در ارائه خدمات درمانی میكوشد تا با استفاده از بالاترین استانداردهای بهداشتی و فناوری مدرن، با افزایش مستمر كیفیت خدمات درمانی رضایت و اعتماد بیماران را تامین نماید.

 

 

واحد اورژانس بیمارستان فجر شامل اتاق CPR - تریاژ - پذیرش و انتظامات اورژانس - اتاق استراحت پزشکان و پرستاران و اتاق پزشک اتاق کار - و سرویس های بهداشتی مخصوص پزشکان، پرستاران، بیماران و همراهانشان می‌باشد.

اتاق CPR درای تجهیزاتی مانند الکتروشوک - پالس اکسیمتر - ساکشن و اکسیژن پرتابل - الکترودیاگرام و کلیه تجهیزات لازم برای برای CPR می باشد. تریاژ دارای دستگاه الکتروکاردیوگرام - 2عدد ویلچر -یک عدد برانکار و نفر پرسنل در هر شیفت می‌باشد.

فضای انتظار دارای یک خط تلفن داخلی و یک خط رایگان برای استفاده همراهان بیماران عزیز می‌باشد. دو دستگاه آمبولانس مجهز نیز آماده انتقال بیماران به بیمارستان و یا در صورت نیاز از بیمارستان فجر به بیمارستان های دیگر می‌باشند.

سالن اصلی اورژانس دارای 3 تخت کاملا مجهز می باشد. هر یک از تخت ها به ساکشن و اکسیژن ساز و پالس اکسیمتری و ترمومتری و سیستم مانیتورینگ مجهز می باشند.

بیماران مراجعه کننده به واحد اورژانس پس از ویزیت پزشک اورژانس بنا به تشخیص پزشک مربوطه یا در بخش بستری بیمارستان بستری شده و یا به صورت سرپایی درمان می‌گردند.

                                                                  
   

راهنمای مراجعین

منشور حقوق بیمار

شماره تلفن های بیمارستان

راهنمای طبقات

برنامه درمانگاه تخصصی روانپزشکی

برنامه درمانگاه داخلی

ساعات و قوانین ملاقات بیماران بستری

سازمان های بیمه گر طرف قرارداد

فرآیند ثبت شکایات

ورود به سیستم

اطلاعات تماس

 

  • تلفن: 5-04133282750
  • فاکس: 04133282691
    Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
    http://www.fajrhospital.ir

 آدرس: تبريز بلوار استاد شهريار خيابان گلكار

 

ورود به سرور پست الکترونیک بیمارستان

 

تماس با ما