يكشنبه 6 خرداد 1397 Sunday 27 May 2018 12 رمضان 1439


 

 


 

بیمارستان روانپزشکی فجر تبریز، وابسته به سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی بوده و با 2850 مترمربع مساحت و 1160مترمربع زیربن، با یک بخش تخصصی روانپزشکی مردانه از سال 1381 در خیابان گلکار احداث شده و با همکاری مجرب ترین تیم پزشکی استان آذربایجان شرقی فعالیت می نماید.
این مجموعه با پروانه تاسیس و بهره برداری فعلاً جزو بیمارستان های درجه دو طبقه بندی شده و طرف قرارداد با تمام بیمه ها می باشد.

 

 

واحد اورژانس بیمارستان فجر شامل اتاق CPR - تریاژ - پذیرش و انتظامات اورژانس - اتاق استراحت پزشکان و پرستاران و اتاق پزشک اتاق کار - و سرویس های بهداشتی مخصوص پزشکان، پرستاران، بیماران و همراهانشان می‌باشد.

اتاق CPR درای تجهیزاتی مانند الکتروشوک - پالس اکسیمتر - ساکشن و اکسیژن پرتابل - الکترودیاگرام و کلیه تجهیزات لازم برای برای CPR می باشد. تریاژ دارای دستگاه الکتروکاردیوگرام - 2عدد ویلچر -یک عدد برانکار و نفر پرسنل در هر شیفت می‌باشد.

فضای انتظار دارای یک خط تلفن داخلی و یک خط رایگان برای استفاده همراهان بیماران عزیز می‌باشد. دو دستگاه آمبولانس مجهز نیز آماده انتقال بیماران به بیمارستان و یا در صورت نیاز از بیمارستان فجر به بیمارستان های دیگر می‌باشند.

سالن اصلی اورژانس دارای 3 تخت کاملا مجهز می باشد. هر یک از تخت ها به ساکشن و اکسیژن ساز و پالس اکسیمتری و ترمومتری و سیستم مانیتورینگ مجهز می باشند.

بیماران مراجعه کننده به واحد اورژانس پس از ویزیت پزشک اورژانس بنا به تشخیص پزشک مربوطه یا در بخش بستری بیمارستان بستری شده و یا به صورت سرپایی درمان می‌گردند.

                                                                  
   

ورود به سیستم

اطلاعات تماس

 

  •  تلفن : 04113282750 
    فاکس: 04113282750
    Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
    http://www.fajrhospital.ir

 

 

ورود به سرور پست الکترونیک بیمارستان

 

تماس با ما